Green Hall Slėnis

Viename moderniausių verslo  centrų „Green Hall Slėnis“ Baltijos šalyse – ypatingas dėmesys ekologiškumui ir ergonomiškumui.

Dvigubi ventiliuojami fasadai išnaudoja saulės šviesą ir šilumą, tačiau neleidžia pastatams įkaisti. Apšvietimo sistema automatiškai reaguoja į šviesos poreikį. Kiekviename aukšte – atskira vėdinimo sistema.

Gamtos apsuptyje įsikūręs Green Hall slėnis apjungia gamtą ir technologinę pažangą. Greitai šioje produktyvumo oazėje įsikurs trys aukščiausios kokybės verslo centrai, kurių bendras plotas sudarys daugiau nei 21 tūkstantį kvadratinių metrų.

Viskas prasidėjo nuo vizijos sukurti žalesnį, ne tik technologiškai pažangų, bet ir jaukų dirbti bei kurti verslo centrą. 2009 metais pradėjo veikti pirmasis Green Hall. Palankūs nuomininkų atsiliepimai ir ekspertų vertinimai paskatino plėtrą, išlaikant pirminę verslo centro filosofiją.

Unikalių technologijų dėka 12 aukštų „Green Hall 1“ pastatas 2010 m. nekilnojamojo turto ekspertų buvo pripažintas geriausiu A+ klasės biuru Vilniuje. „Green Hall 1“ išsiskiria savo taupumu ir draugiškumu aplinkai – paskaičiuota, kad architektūrinių ir technologinių sprendimų dėka jame sunaudojama penktadaliu mažiau energijos ir taip sumažinamas CO2 išmetimas į aplinką.

„Green Hall 2“– verslo centras, paremtas žaliojo produktyvumo filosofija. Čia modernios technologijos ir gamta veikia išvien, kad būtų sukurta ypatingai palanki aplinka produktyviam darbui ir nevaržomam kūrybiškumui. Nuo pat pradžių verslo centras kurtas galvojant apie jame dirbsiančių žmonių gerovę ir produktyvumą bei inovatyvaus verslo poreikius. Tuo pačiu išlaikant pagarbą gamtai ir jos teikiamiems pranašumams. Ši kryptinga koncepcija ir atsispindi kiekviename pastato elemente.