Sauliaus istorija 

nuo studento iki Verslo vystymo direktoriaus

SBA grupėje dirbti įdomu. Ir jeigu kur jautiesi užsisėdėjęs, visada atsiranda galimybė išbandyti save naujame versle, naujose pareigose, ir taip augti kaip specialistui ir asmenybei.

Saulius Rakauskis,

„SBA Baldų kompanija“  Verslo vystymo direktorius

Koncerne SBA pradėjau dirbti finansų analitiku 2006 m., baiginėdamas magistro studijas. Buvo puikus metas, nes dariau darbus nuo A iki Z ir įgijau įvairios patirties.

Jau po poros metų gavau galimybę vadovauti „Berry“ finansams - buvo labai įdomu, nes ten dirbant teko pasitikti krizę. Ten išmokau, kad su mažiau galima dažnai padaryti daugiau ir greičiau...

Vėliau laukė įdomus karjeros posūkis – finansų vadovo atsakomybė „Utenos trikotaže“. Tai didžiulė, itin įdomi įmonė, kurioje eksperimentuojama ir kuriamos medžiagos, plėtojami savo prekiniai ženklai, vykdomi tarptautinių mados įmonių užsakymai. Per tuos 4 metus Utenos įmonėje nepatyriau nė vienos nuobodžios dienos!

2015 metais iškeliavau į Klaipėdą dirbti „SBA Baldų kompanijos“, kuri koordinuoja 5 baldų fabrikų veiklą, finansų vadovu. Apibendrinant – SBA grupėje dirbti įdomu. Ir jeigu kur jautiesi užsisėdėjęs, visada atsiranda galimybė išbandyti save naujame versle, naujose pareigose, ir taip augti kaip specialistui ir asmenybei.