2020-02-04

„Urban Inventors“ generaliniu direktoriumi tapo T. Astrauskas

SBA grupės nekilnojamojo turto bendrovės „Urban Inventors“ generaliniu direktoriumi patvirtintas tarptautinę patirtį įvairiose statybos ir projektų valdymo įmonėse sukaupęs Tomas Astrauskas. Jis pakeis šias pareigas laikinai ėjusį Lionginą Šepetį, kuris ir toliau dirbs „Urban Inventors“ valdybos pirmininku.

Statybų valdymo išsilavinimą turintis T.Astrauskas yra sukaupęs 17 metų tarptautinę patirtį statybų srityje ir įgyvendinęs daug įvairaus tipo projektų Lietuvoje, Skandinavijoje, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse. Pastaruosius metus jis gyveno Ispanijoje, kur dirbo tarptautinės statybinių konstrukcijų kompanijos „HBG-Corp“ generaliniu direktoriumi Europai. Buvo atsakingas už  organizacijos plėtros strategiją Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Prieš tai T.Astrauskas 5 metus vadovavo inovatyvių fasadų bendrovei „Staticus“, buvo jos antrinių įmonių Švedijoje ir Norvegijoje valdybos pirmininkas. Iki tol 8metus dirbo šios bendrovės pardavimų padalinio vadovu.

„Prie veržlios „Urban Inventors“ komandos jungiasi globalaus požiūrio, solidžią tarptautinę statybos srities patirtį sukaupęs vadovas, kuris padės plėsti bendrovės veiklos apimtis ir rinkas. Tomo ir visos „Urban Inventors“ komandos artimiausiais metais laukia įdomūs, ambicingi ir kūrybingi projektai, kurių pagrindiniais bruožais išliks išskirtinumas ir tvarumas“, – sako „Urban Inventors“ valdybos pirmininkas Lionginas Šepetys.

„Artimiausi veiklos prioritetai – ambicinga plėtra. Įskaitant aktyvią galimybių analizę užsienio rinkose. „Urban Inventors“ sukaupta patirtis, energija ir preciziška orientacija į kokybę deda tvirtą pagrindą sparčiam bendrovės augimui“, – sako „Urban Inventors“ generalinis direktorius T.Astrauskas.

Šiemet „Urban Inventors“ į NT projektus numato investuoti beveik 40 mln. eurų – penktadaliu daugiau nei investuota pernai. Be investicijų į komercinį nekilnojamąjį turtą, bendrovė įžengs į būsto rinką ir vystys išskirtinį gyvenamųjų pastatų kvartalą Kaune kairiajame Nemuno krante, netoli numatomo M.K. Čiurlionio koncertų centro.

„Urban Inventors“ taip pat priklauso ką tik užbaigtas verslo centras BLC2, įsikuręs pačiame Kauno centre, šalia SBA grupės atnaujinamos tarptautinį pripažinimą pelniusios Vienybės aikštės. Vilniuje „Urban Inventors“ valdo Neries pakrantėje esantį trijų verslo centrų slėnį „Green Hall“. Bendrovė taip pat vysto SBA Technologijų ir inovacijų parką šalia Klaipėdos.

Grįžti į naujienų archyvą