2020-04-02

Akcija – „Padėkime senoliams!”

Mieli SBA įmonių kolegos,

Tikimės, kad Jūs ir Jūsų artimieji esate sveiki.

Mūsų grupės įmonių grupės viena iš pagrindinių vertybių - Šeimininkiškumo jausmas sako, kad mes esam atsakingi už mus supančią aplinką, atsakingi, kad mūsų Planeta būtų švaresnė, o žmonės laimingesni.

Norime Jus pakviesti prasmingai iniciatyvai, kurios dėka galime pagelbėti aplinkui esantiems, bet pamirštiems žmonėms. Jaučiame pareigą padėti senoliams, kuriems ypač šiuo metu reikalinga mūsų pagalba. Virusui plintant itin sparčiai, jie yra labiausiai pažeidžiami. Be to, kad jiems ypač sunku dėl nedidelių pensijų, dėl užkrato lakumo kiekvienas išėjimas į parduotuvę jiems gali tapti lemtingu.

Todėl pradėjome iniciatyvą „Padėkime senoliams“. Jos esmė: už mūsų paaukotas lėšas nuperkame maisto paketų senyvo amžiaus žmonėms ir išvežiojame juos tuose rajonuose ir miestuose, kur dirba mūsų įmonės. Bent kuriam laikui aprūpintume senolius maistu ir primažintume jų riziką užsikrėsti virusu.

Keliame tikslą nupirkti mažiausiai apie 1000 paketų maisto, kuriuos išvežios mūsų įmonių savanoriai. Tai nėra labai brangus paketas, vieno vertė - apie 20 eurų. Jūsų geranoriškumo dėka žmonių skaičių, kuriems pagelbėtume, padidintume. Kiekviena auka – ar 10, 20, 50 eurų, o kas išgali, ir daugiau – gali tapti maisto daviniu vargingam ar vienišam žmogui savaitei ar dar ilgesniam laikotarpiui.

Sąskaita ir rekvizitai paramai pervesti nurodyti žemiau. Mokėjimo paskirtyje parašykite „Parama senoliams“. Šalia nurodykite įmonės, kurioje dirbate, pavadinimą.

Pasirengimas akcijai šiuo metu vyksta maksimaliu greičiu, savanoriams nupirktos apsauginės priemonės, susitarta su savivaldybių socialinės rūpybos skyriais, prekybininkais, suformuotas maisto krepšelis. 

Į jį  bus įtrauktas sūris, lašiša, citrinos, sviestas, šokoladas, lęšiai, pupelės, batonėliai, riešutai, silkė, arbata, vitaminai, kurie skirti stiprinti imuninę sistemą ir kiti dalykai, kurie pradžiugintų senolius.

Jūsų paramos pagal išgales lauktume iki balandžio 6 d. imtinai. Taigi, laiko liko nedaug, nes norime, kad visi produktai žmones pasiektų iki šv. Velykų. Produktus pradėsime senoliams vežti balandžio 7-10 dienomis.

Ačiū už Jūsų gerumą! Mes su Jumis padarysim mažą stebuklą!

Pervedimo pavyzdys.

Gavėjas: UAB koncernas SBA

Sąskaitos numeris: LT367044060003135751

Mokėjimo paskirtis: Parama senoliams. Jūsų įmonės pavadinimas.

Jei turite klausimų, kreipkitės į kolegas Petrą Lingę (petras.linge@sba.lt) ir Giedrių Simonavičių (giedrius.simonavicius@sba.lt)

Grįžti į naujienų archyvą