Tinklapio naudojimo sąlygos

UAB koncerno SBA slapukų politika

UAB koncerno SBA duomenų privatumo politika

UAB koncernas„SBA“ vaizdo duomenų tvarkymo taisyklės

Privatumo politika

UAB koncerno „SBA“ svetainėje lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą ir el. pašto adresą) bei demografinius duomenis (pavyzdžiui, amžių ar lytį). Pateikdami asmeninę informaciją UAB koncernui „SBA“ jūs kartu sutinkate ir leidžiate UAB koncernui „SBA“ ir su juo susijusioms įmonėms naudoti ir tvarkyti šią informaciją ir duomenis pateikiant Jums informaciją, norint susisiekti su Jumis verslo reikalais ar UAB koncerno „SBA“ ir su juo susijusioms įmonėms vidinei statistikai tvarkyti.

Teisėtumas

Bet kokia šioje svetainėje pateikta informacija, įskaitant bet kokią finansinę informaciją, yra skirta tik informaciniams tikslams. UAB koncernas „SBA“ negarantuoja dėl pateiktos informacijos visapusiškumo, patikimumo ar tikrumo, taip pat neįsipareigoja ir pareiškia nesanti susaistyta kokių nors sutartinių ar įstatyminių prievolių, kurios gali atsirasti dėl svetainėje pateiktos informacijos galimo klaidingumo, trūkumų ar neatitikimų. UAB koncernas „SBA“ neįsipareigoja taisyti nurodytų informacijos trūkumų ar pildyti trūkstamų duomenų, išskyrus atvejus, kai tai imperatyviai nustato Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai ar kiti teisės aktai. Svetainės savininkas pasilieka teisę bet kuriuo metu reklamuoti, keisti ar ištrinti svetainėje esančią informaciją.
UAB koncernas „SBA“ svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto svetaines. UAB koncernas „SBA“ nėra atsakinga už tokių interneto svetainių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

Autorinės teisės

Šioje svetainėje esanti raidinė santrumpa SBA ir UAB koncerno „SBA“ logotipas yra registruoti prekių ženklai, kurių savininkų išimtines teises saugo Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai ir kiti teisės aktai. UAB koncerno „SBA“ yra registruotas firmos vardas, saugomas Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų. Kiti šioje svetainėje esantys prekių ir paslaugų ženklai, logotipai, vizualinė medžiaga ir žymenys išimtine teise priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų, logotipų, vizualinės medžiagos, žymenų savininkams. Be jų išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama naudoti svetainėje esančius ženklus, logotipus, vizualinę medžiagą ir žymenis bet kuriuo Lietuvos Respublikos Prekių ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų draudžiamu būdu ar forma.