baldai

Atradimų lyderystė, skatinanti kasdien sekti baldų pramonės šakos tendencijas ir drąsūs sprendimai kurti valdymo, gamybos, technologijų inovacijas.

 

Nuolatinė gaminių išskirtinumo paieška, klientų pažinimas ir ilgalaikiai santykiai, leidžiantys siūlyti partneriams efektyviausius ir didžiausią vertę kuriančius sprendimus. Nuoseklus darbuotojų kompetencijų ir profesionalumo ugdymas. 

Visa tai leido SBA baldų grupei įsitvirtinti tarptautinėse rinkose. Esame Lietuvos įmonė, tad veiklą vertiname kaip galimybę pasauliui pristatyti kokybišką ir novatorišką lietuvišką produktą.

Esame didžiausia baldų grupė Baltijos šalyse, pirmoji Rytų ir Vidurio Europoje pritaikiusi daugelį inovatyvių sprendimų ir ypač didelį dėmesį skirianti gaminių kokybei ir klientų lūkesčių pažinimui bei tenkinimui. Ilgą laiką bendradarbiaujame su pasaulio baldų pramonės lyderiais ir eksportuojame 95 proc. pagamintos produkcijos. 

SBA baldų grupė vienija šešias baldų gamybos įmones Lietuvoje ir Baltarusijoje. Aukšta darbuotojų kvalifikacija ir investicijos į naujausias technologijas leidžia rinkai pasiūlyti platų gaminių asortimentą – miegamojo, valgomojo, svetainės, minkštuosius baldus.