Utenos trikotažas

Naujausios technologijos ir aplinką tausojantis požiūris leidžia gaminti ekologišką produkciją.

Išskirtiniai ekologiški gaminiai, investicijos į pažangias technologijas ir išbaigtas gamybos ciklas padeda „Utenos trikotažui“ konkuruoti tarptautinėse rinkose. Tai vienintelė Lietuvoje įmonė, gaminanti ekologišką produkciją, pažymėtą ES eko ženklu „Europos gėlė“, nuo 2009 metų gamyba „Utenos trikotaže“ sertifikuota pagal OE100 (Organic Exchange 100) reikalavimus.

Naujausios technologijos, taikomos gamybos proceso metu, leidžia „Utenos trikotaže“ kurti antibakterinių, antialerginių savybių turinčias medžiagas, kurios gaminiams suteikia ypatingo švelnumo, lengvai sugeria drėgmę ir yra ekologiškos. Ekologinės medvilnės gaminių eksportas sudaro trečdalį bendrovės apyvartos, o sveikais ir odai maloniais drabužiais džiaugiasi daugumos Europos šalių pirkėjai. „Utenos trikotažo“ įmonė vykdo visą produkto gamybos ciklą: nuo trikotažo mezgimo, dažymo, iki apatinių ir viršutinių drabužių siuvimo iki gaminių supakavimo ir pristatymo klientams. Tai leidžia bendrovei lanksčiai reaguoti į klientų poreikius ir spartina gamybos procesą.

AB Utenos trikotažui priklauso prekės ženklas ABOUT.  ABOUT – tai novatoriškas apatinio trikotažo prekės ženklas, kurį įkvepia šiuolaikinio gyvenimo būdo tendencijos ir prasmingas požiūris į produktų kūrimą ir dizainą. Platus prekės ženklo asortimentas sujungia pažangiausias technologijas ir naujausias dizaino tendencijas, todėl šie apatiniai drabužiai patiks šiuolaikiškai mąstantiems ir gerą savijautą vertinantiems vartotojams.

Produkto išskirtinumas – specialistų sukurtos unikalios medžiagos, turinčios sveikatai ir savijautai naudingų savybių. Daugelis medžiagų papildomai prisodrintos įvairiais inovatyviais ir vartotojui naudingais priedais – alaviju, bičių vašku, šilko baltymais, sidabro jonais. Technologinės tekstilės naujovės ir funkcionalus dizainas – tai ABOUT prekės ženklo identiteto šerdis, pagrindas ateities kolekcijų vystymui.