mūsų veikla

SBA – tai lotyniškos frazės „Scitus Bonus Animus“ santrumpa, reiškianti „protinga geroji dvasia“. Pavadinimas atspindi tai, ko koncernas siekia ir kuo remiasi visuose savo darbuose bei sumanymuose.

Savo veikloje koncentruojamės į 4 verslo sritis – baldus, aprangą, verslo centrus ir investicijų valdymą – kiekvienoje jų stengdamiesi būti pripažintais rinkos lyderiais. Investicijos į inovatyvius sprendimus ir išskirtinius produktus, darbuotojų kūrybiškumas ir profesionalumas padėjo grupės įmonėms įsitvirtinti tarptautinėse rinkose: daugiau nei 90 proc. SBA priklausančių bendrovių pagamintos produkcijos eksportuojama į beveik 40 pasaulio šalių.

SBA sudaro 30 Lietuvoje ir užsienio šalyse veikiančių įmonių, kuriose dirba daugiau nei 4900 žmonių.
 


koncerno struktūra

\\\"koncerno

\\\"baldai\\\" \\\"mebelain\\\" \\\"Šilutės \\\"sba \\\"visagino \\\"sba \\\"Klaipėdos \\\"Kauno \\\"novomebel\\\" \\\"germanika\\\" \\\"sba \\\"apranga\\\" \\\"Šatrija\\\" \\\"Utenos \\\"Mrija\\\" \\\"verslo \\\"Upės \\\"pastatų \\\"energetika\\\" \\\"\\\" \\\"Euromodus\\\" \\\"Enteco \\\"Šeimininkumas\\\" \\\"Išskirtinumas\\\" \\\"ryžtingumas\\\" \\\"vieningumas\\\" \\\"lyderiavimas\\\" \\\"santykių \\\"investiciju