2018-01-26

Pirmasis tarptautinis Blockchain centras Europoje – Green Hall verslo centre

„Savaitgalį mūsų laukia dar neregėtos įkurtuvės“, teigia išskirtinės formos pastatą Green Hall valdančios nekilnojamojo turto įmonių grupės „Urban Inventors“ direktorius Lionginas Šepetys.  Beveik 150 svečių, kuriuos drąsiai galima vadinti fintech ir blockchain elitu, oficialiai inauguruos  pirmąjį Europoje tarptautinį Blockchain Centre Vilnius.

„Šiuo metu visa pasaulinė blockchain bendruomenė turi vieną tikslą – vystyti pačią technologiją. Daugelis lyderių Lietuvą žino, nes jau yra blockchain startuolių, sutelkusių nemenką kapitalą ir sėkmingai besiskinančių kelią tarptautinėse rinkose. Mes įdomūs pasauliui, nes turime talentų, turime rimtą mokslinį potencialą, didelį susidomėjimą blockchain technologija, greičiausią internetą ir palankias verslo sąlygas”, teigia Eglė Nemeikštytė, Blockchain Centre Vilnius vadovė.

Jau šį šeštadienį, sausio 27 d. Vilniuje bus atidarytas Blockchain centre Vilnius, įsikūręs naujajame Green Hall verslo centre.

„Tarptautiškumas yra mūsų vizitinė kortelė. Lietuva gali tapti namais geriausiems pasaulyje inovacijų projektams, Vilniuje reziduos ir savo projektus augins be galo įdomūs ir talentingi žmonės, mūsų Centre žiniomis ir patirtimi dalinsis tikri profesionalai. Tai šansas Lietuvai ir kiekvienam iš mūsų”, pozityviai nuteikia Blockchain Centro Vilniuje vadovė Eglė Nemeikštytė. 

Grįžti į naujienų archyvą