2017-11-30

SBA baldų kompanijai vadovaus Dalius Misiūnas

Nuo 2017 m. gruodžio 11 d. Dalius Misiūnas tampa SBA baldų kompanijos generaliniu direktoriumi ir keičia šiuo metu bendrovei vadovaujantį Gintautą Vitkevičių.

„Vadovaujant Gintautui SBA baldų grupės įmonės įgyvendino didžiulę investicijų programą, leidusią esmingai pagerinti veiklos efektyvumą. Tai, kad šiandien esame konkurencingi pasaulio rinkose, vertinami partnerių ir kolegų, didele dalimi pasiekta Gintauto ir jo komandos pastangomis. Gintauto atsidavimas ir jo vertybinės nuostatos padėjo sukurti organizacijos kultūrą, skatinančią nuolatinį tobulėjimą ir augimą. Savo įkvepiančia lyderyste Gintautas skatina siekti aukščiausių tikslų. Ir toliau matome Gintautą SBA grupės vadovų komandoje,“ - sako Egidijus Valentinavičius, SBA baldų kompanijos valdybos pirmininkas.

Planuojama, kad konsoliduoti SBA baldų grupės pardavimai per 2017 metus sieks 266,8 mln. eurų ir augs daugiau nei 10 proc. lyginant su 2016 m.

„Šiandien SBA baldų grupės tarptautinę plėtrą matome kaip vieną svarbiausių prioritetų. Jaučiamės išaugę iš lietuviško konteksto ir esame pasiruošę spartesnei plėtrai, todėl naujo vadovo laukia dideli darbai,“ – sako E. Valentinavičius.

Šių metų spalį prie SBA koncerno prisijungusiam D. Misiūnui keliami tikslai – tęsti ambicingus plėtros projektus tarptautiniu mastu įtvirtinant SBA baldų grupę kaip nuolat tobulėjančią ir inovacijas kuriančią organizaciją. 

Grįžti į naujienų archyvą