2017-02-13

Mažųjų rankose - pasakiška Lietuva

Mūsų nepriklausomos valstybės gimimo dienos proga „Šilutės baldai“ kartu su Šilutės meno mokykla vasario 13-15 dienomis vykdo iniciatyvą  Mažųjų rankose – pasakiška Lietuva.

Šaunieji mūsų kolegos iš „Šilutės baldų“ visiems Šilutės miesto vaikų darželiams pagamino ir dovanoja natūralaus medžio kaladėles, iš kurių pkviečia kartu pastatyti Lietuvos valstybingumo simboliais tapusias šalies pilis. 

„Šilutės baldų“ 750-ies žmonių kolektyvas yra didžiausias rajone, ne viena dešimtis šeimų įmonėje dirba ištisomis kartomis - seneliai, vaikai, anūkai. Daugelio darbuotojų vaikai ar anūkai yra Šilutės vaikų darželių auklėtiniai, tad ši iniciatyva sujungs glaudžiai susijusias ir persipynusias įmonės bei miesto bendruomenes.

Artėjant vasario 16-ajai, „Šilutės baldų" darbuotojai vyks į darželius, kur kartu su vaikais pieš ant kaladėlių ir statys pilis. Kokios jos bus - Gedimino įkurtos Vilniaus ir Trakų pilys? O gal legendinės Vorutos ar Pilėnų pilys? Viskas priklausys nuo vaikų fantazijos. 

Kartu su mūsų kolegomis iš „Šilutės baldų“ į vaikų darželius ateis ir Šilutės meno mokyklos mokytojai bei mokiniai, kurie mažuosius pamokys piešti ant kaladėlių bei papasakos apie Lietuvos pilių istoriją.

Tad Valstybės gimimo dienos proga kviesime mažuosius Lietuvos piliečius sukurti savo pasakišką Lietuvą – didžių ir garbingų karžygių, kunigaikščių ir kunigaikštienių ir nenugalimų pilių šalį. Kartu vaikai sužinos apie savo gimtinės istoriją, išmoks piešimo 

subtilybių, o pačių rankomis sukurti žaislai darželių auklėtinius džiugins dar ne kartą.

Iš viso į darželius „Šilutės balduose“ dirbantys mažylių tėveliai nuveš 12 dėžių su uosio ir beržo masyvo kaladėlėmis. Visos kalėdėlės yra saugios naudoti, nušlifuotos rankomis. 

Šiuo projektu ketiname prisijungti prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros inicijuojamo projekto „Vasario 16 švęsk linksmai ir išradingai“: https://www.lrp.lt/vasario16/

Grįžti į naujienų archyvą