2017-11-13

„Utenos trikotažas“ laimėjo Švedijos verslo apdovanojimą

SBA grupės įmonė AB „Utenos trikotažas“ 2017 metų Švedijos verslo apdovanojimuose buvo pripažinta nugalėtoja nominacijoje „Už tvarią plėtrą“. Įmonė įvertinta už sugebėjimą suderinti puikius finansinius rezultatus, eksporto augimą ir aplinkai draugiškas gamybos praktikas, taip pat už aktyvią veiklą vietos bendruomenėje.

Lietuvoje jau 12-us metus organizuojamų Švedijos verslo apdovanojimų kategorijoje „Už tvarią plėtrą“ varžėsi stiprūs konkurentai – „Utenos trikotažas“, „Auga Group“ ir „Rimi Lietuva“. Apdovanojimas „Utenos trikotažui“ skirtas už 2012–2017 m. pasiektus veiklos rezultatus, apyvartos augimą, indėlį į aplinkos ir socialinį tvarumą bei skaidraus verslo, pagarbos žmogui, visuomenei ir gamtai principų taikymą.

Įmonės vadovas Algirdas Šabūnas nuoširdžiai didžiuojuosi darbuotojais, kurių žinios ir atkaklumas prisidėjo prie šio pasiekimo. Taip pat neabejoja, jog nuosekliai įgyvendinama Organically Innovative verslo strategija ne tik duoda sėkmingus rezultatus, bet ir skatina dar atkakliau judėti pirmyn.

„Utenos trikotažas“ yra pirmoji įmonė Lietuvoje sertifikuota pagal socialinės atsakomybės standartą, pirmieji prisijungę prie „Greenpeace“ programos „Detox“ ir tarp nedaugelio pirmaujančių įmonių, prisidedančių prie aplinkos saugojimo.

Grįžti į naujienų archyvą