2011-04-27

SBA baldų kompanija pirmoji įžengė į prestižinę Milano parodą

SBA baldų kompanija tapo pirmąja Lietuvos bendrove savo gaminius pristačiusia prestižinėje Milano baldų parodoje „Salone internazionale del mobili“. 100 kvadratinių metrų ekspozicijoje, kurios koncepciją kūrė italų architektai, SBA baldų kompanija eksponavo savo prekės ženklo „Parra“ svetainės ir miegamojo baldų bei aksesuarų kolekcijas.
50-ąjį kartą vykusi Milano baldų paroda yra vienas įtakingiausių tokio pobūdžio renginių pasaulyje. Iki šiol dar nė viena Lietuvos bendrovė nebuvo pristačiusi savo kolekcijų šiame renginyje.

„Milano paroda yra itin svarbi plečiant verslo kontaktus ir pristatant gaminius naujoms potencialioms rinkoms. Vien dalyvavimas joje yra tam tikras įvertinimas, nes „I Saloni“ rengėjai labai atidžiai renkasi parodos dalyvius. Su Milano baldų parodos organizatoriais dėl dalyvavimo parodoje derėjomės trejus metus“, - sako SBA baldų kompanijos generalinis direktorius Ričardas Kiaurakis.
Jubiliejinėje 50-oje Milano baldų parodoje šiemet dalyvavo daugiau nei 3000 gamintojų, joje per savaitę apsilankė virš 300 000 žmonių.

„Daugiausiai klientų stende sulaukėme iš Italijos, Graikijos, Rusijos, Prancūzijos, Belgijos, Ukrainos – šalių, kur ir SBA vardas ir „Parra“ kolekcija jau yra daugiau ar mažiau žinomos. Tačiau sulaukta ir visiškai naujų, egzotiškų rinkų atstovų - iš Uzbekijos, Alžyro, Meksikos, Brazilijos, Indijos. Visi jie išreiškė palankią nuomonę ne tik apie Milane pristatytus mūsų baldus, bet ir liko maloniai nustebinti kainų ir kokybės santykiu. Užmegzti nauji verslo kontaktai leis praplėsti pardavimų užsienyje kanalus“, - sako R.Kiaurakis.

Naujasis SBA baldų kompanijos prekinis ženklas „Parra“ šiuo metu yra aktyviai plėtojamas Rusijos rinkoje, kur veikia kompanijai priklausanti „Novo Mebel“ baldų gamykla. „Parra“ kolekcija šiemet jau pristatyta Kelne (Vokietija), Kijeve (Ukraina) vykusiose tarptautinėse baldų parodose, kur sulaukė daugelio gerų atsiliepimų.
„Parra“ baldai skirti jaunoms šeimoms, pirkėjams kuriems rūpi ir baldų funkcionalumas, ir naujausios mados tendencijos. Tai nuosaikūs, natūralių medžiagų, iš išvaizdos „paprasti“, tačiau kartu inovatyvūs baldai. Rusijos rinkoje „Parra“ kolekcija jau tapo žinoma ir populiari, tad dabar su ja po truputį žengiame į kitas rinkas“, - sako SBA baldų grupės generalinis direktorius R.Kiaurakis.

Lietuvos bendrovės kurtų baldų natūralumą, artumą gamtai Milano parodoje pabrėžė ir stendą kūrę italų architektai, įprasminę jį gamtos vaizdais – medžiais, gėlėmis, žole.
SBA baldų kompanija, priklausanti koncernui SBA, yra didžiausia Baltijos šalyse grupė, vienijanti baldų gamybos įmones Lietuvoje ir Rusijoje – AB „Klaipėdos baldai“, AB „Šilutės baldai“, AB „Kauno baldai“, UAB „Visagino linija“, UAB „Germanika“ ir UAB „Novo Mebel“.

Grįžti į naujienų archyvą