mūsų talentai

 • Rasa Maniušienė,
  pardavimų eksportui vadybininkė,  AB „Utenos trikotažas“ 

  „Pati mielai renkuosi ir rekomenduoju „Utenos trikotažo“ produkciją. Patinka, kad ypatingas dėmesys yra skiriamas inovatyvioms, ekologiškoms medžiagoms bei aukštai gaminių kokybei“.

  Prieš ateidama į „Utenos trikotažą“, Rasa nieko bendra su tekstilės pramone neturėjo, tad kiekviena diena tapo nuolatinių atradimų ir nustebimų (dažniausiai – malonių J) virtine. O po trejų metų įmonėje Rasa sulaukė garbingiausio įvertinimo – kolegų buvo išrinkta Vertybių ambasadore.

   

  Rasai patinka aktyvus ir nemonotoniškas darbas,  nuolatinis bendravimas su klientais, matymas, kaip brėžiniai popieriuje virsta puikios kokybės rūbais. Kur jau kur, bet „Utenos trikotaže“ nuobodu nebūna niekuomet!

 • Donatas Norkus,
  technologas, AB „Klaipėdos baldai“

  „Gerus rezultatus pasiekti padeda bendradarbiavimas, o konkuruoti geriausia su pačiu savimi, stengiantis tapti geresniu nei buvai vakar“.

  Donatas į „Klaipėdos baldus“ pateko per SBA Stažuotės programą, kuri jam, KTU absolventui, atvėrė spartaus tobulėjimo ir karjeros perspektyvas mūsų įmonių grupėje. 

   Donatas sako, kad nuo mažens mėgdavo kurti ir bandyti viską atlikti ne taip, kaip kiti, o ieškoti kitokių sprendimų. Toks smalsumas jam labai padeda sudėtingame technologo darbe, kur nuolat tenka spręsti iššūkius. Donatą veža jo darbas ir kolegos, o vienintelis dalykas, kurį norėtų uždrausti Lietuvoje –  bambėjimą ir skundimąsi gyvenimu. Juk labai daug priklauso nuo mūsų pačių! 

 • Sigita Sinušaitė,
  ekonomistė,  UAB "SBA" baldų kompanija

  „Svarbiausia daryti tai, kas patinka, ir jausti, kad ta veikla turi prasmę“

  Nors, kaip pati Sigita sako, dirbo „gerą darbą geroje kompanijoje“, jai pasidarė nuobodu. Todėl ieškojo kitos geros kompanijos, tik su įdomesniais ir ambicingesniais iššūkiais. Ir atrado SBA Baldų kompaniją, vieną didžiausių mūsų šalyje eksportuotojų. Čia Sigita prižiūri net 5 baldų fabrikų finansus, tad veiklos ir peno smegenims netrūksta!

  Negana to – Sigita šiemet išbandė savo jėgas ir perspektyviems darbuotojams skirtoje SBA Jaunųjų lyderių programoje ir sėkmingai tapo jos absolvente.