mūsų talentai

 • Andrius Matulis,
  technologas, UAB „GERMANIKA“

  „Mėgstu džiaugtis gyvenimu. Ir kai tą galiu daryti ir darbe, kas gali būti geriau?“

  Andrius Matulis yra žmogus, nemėgstantis rutinos. Tad kasdieniai iššūkiai, kaip patobulinti produktus ar įrenginius jam yra kaip tik tai, ko reikia. Baigęs Kauno technologijos universitetą Andrius keletą metų dirbo konstruktoriumi „SBA“ baldų kompanijoje Klaipėdoje, kur dalyvavo kuriant naujus produktus. Šiandien jis darbuojasi Šilutės rajone įsikūrusioje SBA Grupės įmonėje GERMANIKA, kuri naudoja sudėtingą gamybos technologiją, leidžiančią Andriui nuolat tobulėti ir atskleisti savo potencialą. Kadangi Andriaus pomėgiams išvardyti prireiktų kelių puslapių, paminėsime tik tiek, kad jis yra virvės traukimo klubo „Švyturys“ įkūrėjas ir treneris. Jei norite sužinoti daugiau, neabejojame, kad Andrių kada nors sutiksite – jo pilna visur.

 • Jolanta Streižienė,
  pardavimų vadovė, AB „UTENOS TRIKOTAŽAS“

  „Mane įkvepia vis ambicingesnis tikslai ir šaunūs kolegos“
   

  Dvidešimtuosius metus „Utenos trikotaže“ dirbanti Jolanta yra atsakinga už pardavimų verslo klientams komandos rezultatus. Kasdienybėje tai reiškia nuolatinius iššūkius, dėl kurių Jolantos darbas yra nepaprastai įdomus. Juk per metus „Utenos trikotaže“ pagaminama apie 9 mln. metrų medžiagų ir 3 mln. vienetų drabužių!

  „Didžiuojuosi, kad esame vieni iš nedaugelio Europoje likusių gamintojų, kurie klientui gali pasiūlyti visą paslaugų grandinę nuo mūsų pačių sukurtų inovatyvių medžiagų iki galutinio produkto – rūbo“ – sako Jolanta.

  Jolantos pomėgiai – mezgimas ir ... motokrosas. Jei nepraleidžiate Lietuvoje vykstančių motokroso varžybų, nenustebkite ten sutikę Jolantą.

 • Mindaugas Montvydas,
  cecho vadovas, AB „KLAIPĖDOS BALDAI“

  „Kas rytą keliuosi džiaugdamasis tuo, kad laikas į darbą“
   

  „Dirbti į "Klaipėdos baldus" atėjau iškart po mokslų. Pradėjau kaip stalius-staklininkas, vėliau tapau technologu, o pastaruosius keturis metus vadovauju gamybos cechui. Panašių istorijų „Klaipėdos balduose“ ir kitose SBA įmonėse – daugybė. Galimybės siekti karjeros čia sudarytos visiems – tik norėk ir pasistenk“ – sako Mindaugas.

  Mindaugą kolegos vadina „Klaipėdos baldų“ kolektyvo siela, uždegančia ir suvienijančia kolegas tiek darbe, tiek įmonės renginių ir švenčių metu.

  Mindaugas mėgsta futbolą ir bėgimą. Nors bėgioti pradėjo neseniai, pusmaratonį jau įveikia.

 • Roman Ostapko,
  šaltkalvis, UAB „VISAGINO LINIJA“

  „Visagine – nuostabūs kolegos, su kuriais padarome tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo neįmanoma“

  Romanas – vienas iš mūsų auksarankių, greitai susidorojantis su techniniais iššūkiais, kurie kitus verčia ilgai sukti galvas. Būdamas savo srities ekspertu Romanas turi ir neįkainojamą gebėjimą apjungti žmones bendro tikslo siekiui.

  Savo žinias Romanas pritaiko ne tik „Visagino linijoje“, bet ir vykdamas į komandiruotes padėti kolegoms kitose SBA Grupės baldų fabrikuose. Dėl savo iniciatyvumo, idėjų ir požiūrio į gyvenimą, Romanas sulaukė garbingiausio SBA Grupės įvertinimo – buvo išrinktas 2015 m. SBA vertybių ambasadoriumi.

  Laisvalaikį leidžia kartu su šeima, o kai pasiilgsta techninių iššūkių, mėgsta pasikrapštyti prie automobilio ar ką nors sumeistrauti.