mūsų inovacijos

Siekiame, kad tradiciniai, efektyviai gaminantys fabrikai taptų idėjų fabrikais. Tai yra mūsų verslo filosofijos „invent everyday“ pagrindas.

Nukreipti darbuotojų kūrybinį potencialą inovacijų diegimo, išskirtinių produktų kūrimo ir verslo valdymo efektyvumo didinimo kryptimi yra viena svarbiausių SBA „invent everyday“ verslo filosofijos krypčių. Tai – nuolatinis procesas, padedantis įmonėms siekti lyderystės tarptautinėje arenoje.

Siekti maksimalaus veiklos efektyvumo, pasitelkiant inovacijas, yra neatsiejama mūsų kompanijos kultūros dalis, kurią puoselėjame kurdami kūrybišką aplinką, skatindami darbuotojus drąsiau žvelgti ieškant neįprastų, inovatyvių sprendimų, keisdami nusistovėjusias tvarkas.

SBA įmonėse plačiai diegiamos ir technologinės inovacijos, tokios kaip „vilktų“ ir „korinių“ baldų gamybos linijos, ir kokybės užtikrinimo standartai ISO, Organic Exchange 100 bei kiti. SBA viena pirmųjų įdiegė šiuolaikinius valdymo modelius bei verslo valdymo sistemą SAP, įgyvendina LEAN efektyvinimo programą. Visa tai užtikrina efektyvų kompanijos valdymą, leidžia kurti unikalius gaminius bei užtikrina aukščiausią gaminamos produkcijos kokybę. Savų prekės ženklų, tokių kaip „Parra“ vystymas leidžia dar geriau išnaudoti kūrybinį potencialą bei kurti aukštesnės pridėtinės vertės produktus.