Kauno baldai

Vartotojų poreikių pažinimas padeda kiekvienam klientui sukurti baldus, suteikiančius nepakartojamą išskirtinio komforto jausmą.

Suprasti kintančius vartotojų poreikius, operatyviai atsižvelgti į kiekvienos klientų grupės lūkesčius ir norus bei pateikti jiems tinkamus baldus – tai „Kauno baldų“ įmonės kasdienybė.

Skirtingi technologiniai sprendimai, dėmesys funkcionalumui, pačios kokybiškiausios medžiagos ir didžiulis gaminių bei audinių pasirinkimas leidžia klientų norus paversti realybe ir kurti itin komfortiškus baldus.

Ypač lanksti įmonės gamybos sistema leidžia vykdyti net ir nedidelių serijų ar vienetinių baldų užsakymus. „Kauno baldai“ pirkėjams siūlo daugiau nei 600 įvairių gaminių – tachtų, sofų-lovų, kampinių sofų, minkštųjų komplektų, fotelių, čiužinių, minkštuosius baldus vaikams ir jaunimui, o apvilkti juos gali daugiau nei 600 audinių rūšių. Kasmet vartotojus pasiekia naujas prekių asortimentas, sukurtas atsižvelgiant į klientų poreikius. 

AB „Kauno baldai“ specializuojasi serijinėje minkštųjų baldų gamyboje jau daugiau nei 130 metų. Fabrikas įsikūręs Kaune, antrame didžiausiame Lietuvos mieste. Kauno baldų įmonės teritorija užima daugiau nei 24 000 m2 plotą. Iš viso gamyboje ir administracijoje dirba daugiau nei 340 specialistų ir darbininkų. Baldų gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos ir pažangiausios technologijos. „Kauno balduose“ įdiegti ISO 9001, ISO 14001 ir FSC kokybės standartai. Daugiau nei 90 proc. pagamintos produkcijos yra eksportuojama.