baldai

Žingeidumas, skatinantis pažinti naujausias baldų pramonės šakos tendencijas ir ryžtingi sprendimai diegiant bei kuriant pažangias valdymo, technologijų idėjas bei inovacijas.

Nuoseklus darbuotojų kompetencijų ir profesionalumo ugdymas. Nuolatinė gaminių išskirtinumo paieška, klientų poreikių pažinimas ir ilgalaikiai santykiai, leidžiantys siūlyti partneriams geriausiai jiems tinkančius ir didžiausią vertę kuriančius sprendimus.

Visa tai leido SBA baldų grupei įsitvirtinti tarptautinėse rinkose. Esame Lietuvos įmonė, tad veiklą vertiname kaip galimybę pasauliui pristatyti kokybišką ir novatorišką lietuvišką produktą.

Esame didžiausia baldų grupė Baltijos šalyse, pirmoji Rytų ir Vidurio Europoje pritaikiusi daugelį inovatyvių sprendimų ir ypač didelį dėmesį skirianti gaminių kokybei ir klientų lūkesčių pažinimui bei tenkinimui. Ilgą laiką bendradarbiaujame su pasaulio baldų pramonės lyderiais ir eksportuojame 95 proc. pagamintos produkcijos. Aktyviai kuriame ir vystome savo prekių ženklus.

SBA baldų grupė vienija šešias baldų gamybos įmones Lietuvoje ir Baltarusijoje. SBA baldų grupės įmonės yra vienos iš efektyviausių Centrinėje Europoje. Aukšta darbuotojų kvalifikacija ir investicijos į naujausias technologijas leidžia rinkai pasiūlyti platų gaminių asortimentą – miegamojo, valgomojo, svetainės, minkštuosius baldus.