sėkmės istorijos

susitelkusi profesionalų komanda

Didžiuojuosi savo žmonėmis. Daugelis jų į įmonę atėjo neturėdami patirties baldų sektoriuje, o šiandien sėkmingai konkuruojame pasauliniu mastu

Algis Makūnas

„Visagino linija“

Vos dešimtus veiklos metus skaičiuojanti „Visagino linija“ šiandien yra tarp pažangiausių ir didžiausių baldų fabrikų Europoje. Įmonės kultūra pasižymi draugiškumu ir nuolatine inovacijų bei patobulinimų paieška.

„Didžiuojuosi savo žmonėmis. Daugelis jų į įmonę atėjo neturėdami patirties baldų sektoriuje, o šiandien sėkmingai konkuruojame pasauliniu mastu“ -  sako įmonės direktorius Algis Makūnas. 

Algis SBA grupėje dirba daugiau nei du dešimtmečius. Pradėjo nuo staliaus mokinio, tačiau jau po pusmečio tapo meistru. Jis ne kartą ėmėsi naujų pareigų, negalvodamas apie tai, kuris tai laiptelis organizacijos struktūroje.  „Man svarbiausia dirbti širdžiai mielą darbą, o apie pareigų pavadinimus niekad negalvoju“ – paprastai į karjerą žiūri žmogus, atsakingas už daugiau nei 600 savo kolegų. 

Kaip mąsto, taip ir daro – Algio vadovaujamoje kompanijoje bendraujama paprastai, draugiškai, „be antpečių“. Tai žmones suvienija ir padeda pasiekti gerų rezultatų.  

Jam patinka SBA Grupėje esanti sveikos konkurencijos atmosfera, skatinanti nuolat ieškoti naujovių ir sprendimų, leidžiančių būti vienu žingsniu priekyje. „Čia kiekvienas žmogus gali atsiskleisti, tobulėti, įgyti naujų galimybių ir atsakomybių. Jei nuoširdžiai dirbsi, tikrai būsi pastebėtas ir įvertintas“ – remdamasis savo patirtimi sako Algis.